javahermarket

چرا فروتل؟

عضویت در سیستم همکاری و کسب درآمد از فروتل برای تمامی افراد در ایران و سراسر جهان آزاد است و هر فردی با هر مقدار دانش و توانائی می تواند از سایت فروتل درآمد مناسبی کسب نماید . در سیستم کسب درآمد از فروتل با  یک کلیک  و در یک لحظه می توانید از 100 تومان تا 100 هزار تومان درآمد داشته باشید، در صورت همکاری مداوم و صحیح در این کار ماهانه درآمد قابل توجهی خواهید داشت و می توانید این کار را به عنوان شغلی مهیج و پردرآمد در منزل یا محل کار برای خود در نظر بگیرید.


محدودیت های زمان و مکان در همکاری با فروتل وجود ندارد.


فروتل توسط شرکت مبتکران توسعه تجارت پارسیان راه اندازی گردیده و ارائه دهنده خدمات خرید پستی در سراسر ایران می باشد و فروشندگان برای فروش در اینترنت و یا استفاده از سیستم خرید پستی (حمل سفارشات آنها توسط پست و پرداخت وجه پس از تحویل در سراسر ایران) بایستی از فروتل استفاده نمایند، این فروشندگان علاوه بر بهرهمند شدن از خدمات خرید پستی محصولاتشان را در سیستم تبلیغاتی فروتل نیز قرارمی دهند و به ازای فروش محصولاتشان پورسانت پرداخت می نمایند و شما در بخشهای مختلف فروتل می توانید همکاری داشته باشید.

 

      فروتل کاری مهیج، با درآمدی مناسب، برای تمامی افراد، در هر موقعیت زمانی و مکانی فراهم می نماید

روشهای همکاری با فروتل (در اینترنت و خارج از آن):

 

 روش اول) همکاری در فروش محصولات فروشندگان سیستم خرید پستی فروتل

     

      ۱.عضویت در سیستم کسب درآمد فروتل

      ۲.مطالعه روشهای تبلیغات و فروش ارائه شده در پنل کاربریتان

      ۳.تبلیغات و فروش محصولات فروشندگان عضو سیستم فروش پستی فروتل و دریافت پورسانت مشخص شده

 ۴.     واریز پورسانت به حساب بانکی شما چهار بار در ماه (کلیه تراکنش ها و فعالیتهای شما در پنل کاربریتان قابل رهگیری می باشد و امکانات کاملی برای کنترل صحت فعالیتها در اختیار شما قرار داده شده است)

 

روش دوم) جذب فروشنده در سیستم خرید پستی فروتل

       

      ۱.عضویت در سیستم کسب درآمد فروتل

      ۲.مطالعه روشهای تبلیغ ارائه شده در پنل کاربریتان

      ۳.جذب فروشنده ی جدید در سیستم خرید پستی فروتل

 ۴.  25 هزار تومان بابت جذب هر فروشنده ی جدید به شما تعلق می گیرد.

      واریز پورسانت به حساب بانکی شما چهار بار در ماه (کلیه تراکنش ها و فعالیتهای شما در پنل کاربریتان قابل رهگیری می باشد و امکانات کاملی برای کنترل صحت فعالیتها در اختیار شما قرار داده شده است)

 

 

  روش سوم) اخذ نمایندگی فروتل

    

      ۱.عضویت در سیستم کسب درآمد فروتل

 ۲.     ارسال مدارک لازم جهت نمایندگی (اعلام شده در پنل کاربریتان)

      ۳.انجام فعالیتهای مرتبط با نمایندگی فروتل

 ۴.     واریز درآمد نمایندگی به حساب بانکی شما چهار بار در ماه (کلیه تراکنش ها و فعالیتهای شما در پنل کاربریتان قابل رهگیری می باشد و امکانات کاملی برای کنترل صحت فعالیتها در اختیار شما قرار داده شده است)

 

روشهای فوق به صورت کلی بیان گردید و برای اطلاع از جزئیات بایستی عضو سیستم شده و بخش های مختلف پنل کاربریتان را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید.

 

روشهایی که می توانید از هر کدام از آنها به تنهایی و یا با هم برای تبلیغات و بازاریابی و کسب درآمد استفاده نمائید به شرح زیر است :

تبلیغ محصولات یا خدمات در سایت و یا وبلاگ خودتان (دانش فنی زیادی لازم ندارد و ما به شما در این زمینه کمک می کنیم) یا تبلیغات از طریق ایمیل ، تبلیغات در گروه های یاهو و گوگل و سایتهای متنوع اینترنتی مشابه ایستگاه و غیره ، تبلیغات در اتاقهای چت یاهو و غیره ، تبلیغات به وسیله بازاریابی در سطح شهر ، تبلیغات تلفنی ، استفاده از پوستر و بروشور و یا هر روش دیگر که خودتان برای تبلیغات مناسب دیدید و یا هر روش تبلیغی که ابداع کنید و ما هم در پیشرفت کارتان به شما کمک می کنیم.

 

نکات مهم در تکمیل فرم ثبت نام در سیستم کسب درآمد:

 

1) شماره حساب بانکی شما حتماً سیبای ملی یا سپهر صادرات باشد و در صورت امکان شماره 14 رقمی کارت را نیز برای واریز کارت به کارت وارد نمائید. اگر کارت سیبا یا سپهر ندارید لطفاً جهت افتتاح حساب اقدام نمائید تا واریزیها برای شما سریعتر انجام گیرد.

2) پس از پایان عضویت ، حساب شما حداکثر پس از 24 ساعت فعال می شود و ایمیل فعال سازی برای شما ارسال می شود، لطفاً قسمت Bulk ایمیل خود را نیز ملاحظه کنید چون احتمال دارد ایمیل فعال سازی به این قسمت برود.

3) پس از دریافت ایمیل فعال سازی شما می توانید وارد پنل خود شده و کسب درآمد خود را آغاز نمائید.


       

کلیک کنید


اگه کالایی دارین که میخاین راحت تر و در سطح جهان به فروش برسونیدش ، لینک زیر رو سرچ کنین


کلیک


  با تشکر از همه ی شما عزیزان

******

/\

===